środa, 20 sierpnia 2014

Początek


Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Zastanawiałam się przez dłuższą chwilę w jaki sposób można rozpocząć post na kolejnym blogu poświęconym zdrowemu stylowi życia. W 2014 roku blogów o tej tematyce jest multum 
i podejrzewam, że wszystko już zostało powiedziane. Dlaczego więc też chcę dorzucić swoje trzy grosze?


Cenię bardzo moje kilkuletnie doświadczenie, które zdobyłam czytając, rozmawiając, obserwując innych i siebie samą. Sprawdziłam na sobie mnóstwo rodzajów treningów, diet, spędziłam godziny analizując wyniki badań i czytając artykuły. To wszystko, aby w tym momencie znaleźć się w dość stabilnym miejscu z cennymi konkluzjami, którymi będę się dzielić!
Oczywistym jest, że człowiek uczy się całe życie, z dnia na dzień jesteśmy mądrzejsi. Chciałabym, aby ten blog był czymś w rodzaju mojego subiektywnego pamiętnika, czymś, gdzie mogę zapisać to, czego się nauczyłam i byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zechciał podążać za mną i moimi wyczynami!

Ze swojej strony śmiało mogę powiedzieć, że dołożę wszelkich starań, aby posty ukazywały się regularnie, aby zawierały dużą dawkę cennych i prawdziwych informacji, schludnie i przejrzyście podanych.
Mam nadzieję, że zyskam uwagę chociaż jednej osoby i moja praca nad stworzeniem bloga - innego niż milion innych zostanie doceniona.

Będę pisać o odżywianiu, o wysiłku fizycznym, o tym jak uczynić życie lepszym i zdrowszym, jak czuć się dobrze we własnym ciele, jak się sobie podobać. Podejrzewam, że kosmetyki i makijaż też się gdzieś przewiną, nie da się ukryć, moje drugie hobby. Zawsze jestem też chętna na refleksję na temat "Życie za granicą".

Nie ma co przedłużać, wkrótce zobaczymy się w praktyce!
Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. Zapraszam do nowego spisu blogów o tematyce fit. Na razie jest w budowie ale mam nadzieję, że z pomocą Twojego bloga uda się go rozpowszechnić, a i Twój blog skorzysta będąc w spisie. Rzuć okiem FITNESIAKI

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy: i czekam na kolejnego posta:) Oczywiście obserwuję:D

  OdpowiedzUsuń
 3. CZEKAMYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. to już cztery osoby:)

  OdpowiedzUsuń